Select Page
asustor współpraca

Pasirašytos platinimo sutarties pagrindu Stovaris žengia į rinką su nauju pasiūlymu, papildydama savo turimą produktų asortimentą ASUSTOR Inc. sprendimais. Serverių ir saugyklų skyrius apims novatoriškus saugyklų sprendimus. Ši partnerystė suteikia galimybę Stovaris klientams pasiūlyti aukštos kokybės žinomo gamintojo aparatinę įrangą.

Asustor daugiausia dėmesio skiria sprendimams, kurie sujungia modernią aparatinės įrangos technologiją ir intuityvią programinę įrangą. Jų NAS serveriai žinomi dėl savo gebėjimo palaikyti įvairias programas – nuo namų poreikių iki įmonių reikalavimų. Naudodama pažangias funkcijas, tokias kaip didelės spartos duomenų perdavimo sąsajos, kelių kietųjų diskų palaikymas ir duomenų sauga, Asustor leidžia efektyviai ir saugiai saugoti informaciją. Gamintojas siūlo ne tik techninę, bet ir taikomąją bei programinę įrangą.

Viena iš jų – ADM, kuri ne tik efektyviai naudoja energiją kasdienio naudojimo metu, bet ir sunaudoja minimalų energijos kiekį, kai naudojamos Asustor energijos taupymo funkcijos. Gamintojas savo produktuose daug dėmesio skiria naujovėms, našumui ir saugumui, todėl klientams siūlo išsamius saugyklų sprendimus įvairiems poreikiams ir taikymams.

Platinimo sutartis su Asustor galioja Lenkijoje ir Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje).

Užmezgus partnerystę su Asustor, atsiranda galimybė teikti išsamius saugojimo sprendimus. Kartu tai yra svarbus žingsnis plėtojant Stovaris pasiūlą ir keliant ją į naują, pažangesnį lygį. Esame įsitikinę, kad ši strateginė partnerystė sustiprins mūsų pozicijas rinkoje ir paskatins mus toliau tobulinti savo gaminius bei teikti novatoriškus sprendimus, kurie iš esmės pakeis vartotojų patirtį saugyklų srityje.

Nekantriai laukiame šios partnerystės plėtojimo, naujų standartų pramonėje formavimo ir bendros sėkmės, kuri atneš ilgalaikę naudą.

Jakub Bala

Product Manager, Stovaris

Stovaris yra žinomas IT įrangos platintojas Lenkijoje. Labai džiaugiamės, kad būtent su šia bendrove pristatysime Asustor sprendimus Lenkijos rinkai. Įmonė mus sužavėjo ne tik savo profesionalumu, bet ir visapusišku atsidavimu nuo pat derybų pradžios.

Tikime, kad patikėję savo produktų platinimą bendrovei Stovaris, pasieksime naują klientų grupę ir kartu pelnysime Lenkijos vartotojų pasitikėjimą.

Aleksandra Brzozowska

Sales Manager, Asustor

Paklauskite mūsų specialisto apie ASUSTOR sprendimus:

 

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl