Select Page

Jusha

Jusha yra pasaulinė aukštųjų technologijų įmonė medicinos segmente, įkurta 1996 m., kurios būstinė yra Gulou rajone, Nankine. Bendrovė daugiausia tiria, kuria, gamina ir parduoda medicininius monitorius ir sistemas išmaniajai operacinei. Be to, Yusha yra nepriklausomos platformos, skirtos medicininėms operacijoms, įskaitant tiesioginę transliaciją, kūrėjas. Gamintojas turi aštuonis biurus ir garantinio aptarnavimo centrus visame pasaulyje. 2020 m. Jusha užėmė maždaug 65 % vietos medicinos produktų rinkos. Produktai buvo parduoti daugiau nei 80 šalių ir du milijardai žmonių visame pasaulyje buvo diagnozuoti dėl bendrovės produktų. Šiandien įmonė tapo skaitmeninio medicininio vaizdo vizualizacijos lydere visame pasaulyje.

Trijuose MTEP centruose Nankine, Šanchajuje ir Šendžene Jusha turi MTEP komandą, kuri sudaro 30 % visos jos darbo jėgos. Bendrovė daug investuoja į naujus plėtinius, o MTEP skyrius sudaro daugiau nei 16% metinės apyvartos. Yusha yra įkūręs tyrimų platformas: ETC (Enterprise Technology Center), IDC (Industrial Design Center), Medical Image Precise Display Engineering Technology R&D centrą ir kt. Šiandien Jusha pateikė paraiškas dėl daugiau nei 800 tarptautinių ir vietinių patentuotų technologijų ir patentų bei laimėjo nacionalinės intelektinės nuosavybės modelio įmonės garbės vardą. Tarp daugelio bendrovės registruotų technologijų yra: tarptautiniai precizinio medicininio vaizdo atpažinimo ir apdorojimo patentai, savaime prisitaikantis apdorojimas, skirtas intelektualiam pažeidimo vietos nustatymui ir didinimui, ir biologinės indikacijos medicininei infekcijų kontrolei, pagrįsta genų inžinerija.

Per pastaruosius kelerius metus „Jusha“ padidino savo investicijas į debesų pagrindu veikiančios medicininės vaizdavimo platformos, radioaktyviųjų vaizdo gavimo prietaisų, infekcijų kontrolės biologinio stebėjimo ir elektroninio stebėjimo tyrimus ir plėtrą. Bendrovė įnešė savo unikalų indėlį į žmonių sveikatos apsaugą, kurdama didelę vertę klientams visame pasaulyje.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl