Select Page

PNY

PNY yra pasaulinė vartotojų ir verslo elektronikos gamybos technologijų lyderė. Per savo daugiau nei 30 metų istoriją pelnė pripažinimą daugiau nei 50 šalių, įkūrė 20 dukterinių įmonių Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje ir Azijoje. PNY didžiuojasi, kad jos gaminiai yra nuolat surenkami JAV, todėl jie gali išlaikyti aukščiausią kokybę ir patikimumą.

Stovaris pasiūlys PNY PRO produktus, visų pirma skirtus grafikos apdorojimo blokams (GPU), didelio našumo kompiuteriams (HPC) ir dirbtinio intelekto (AI) sistemoms. Stovaris, kaip VAD, savo rinkos veikloje reklamuoja sprendimus, pagrįstus pažangiausiais NVIDIA procesoriais. Turėdami platų šios serijos produktų asortimentą, pateiksime profesionalius sprendimus įvairioms pramonės šakoms ir pritaikymams.

Pagrindinės PNY produktų taikymo sritys yra šios:

– Kūrybingi profesionalai, kuriems reikia greitesnių, daugiau funkcijų turinčių ir intuityvių įrankių. „Quadro“ sistemos yra sprendimai, skirti produktyvioms darbo eigoms, pvz., „Adobe Creative Cloud“.

– Paslaugos įvairiems naudotojams, pvz., „Pinterest“, kuriose naudojamas vadinamasis „gilus mokymasis“ ir vaizdo atpažinimas. Šiuos sprendimus naudoja ir finansų bendrovės, tokios kaip PayPal, kur apgaulės aptikimui naudojamos GPU palaikančios technologijos.

– Duomenų rinkiniai tampa vis didesni ir sudėtingesni, todėl pagrindinė technologijų pažangos užduotis yra palengvinti darbą tokiomis programomis kaip CAD, pvz.: Autodesk Design Suites.

– Ekrano sienų sprendimai. Profesionalios PNY NVIDIA vaizdo plokštės idealiai tinka montuoti kelių ekranų sistemose, kur svarbiausia yra multimedija ir neprilygstama kokybė.

Vienas iš įdomiausių PNY sprendimų kartu su NVIDIA komponentais yra EGX platforma profesionaliam vizualizavimui.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl