Select Page

iStorage

iStorage yra tarptautiniu mastu pripažintas nešiojamųjų duomenų saugojimo įrenginių gamintojas. Įmonė teikia sprendimus, kurie apsaugo juose saugomus duomenis – duomenų šifravimą ir PIN kodo autentifikavimą.

iStorage siūlo novatoriškiausią produktų asortimentą, skirtą saugiai šifruoti, saugoti ir apsaugoti duomenis pagal karinius standartus. Naudodamiesi iStorage sprendimais, esate užtikrinti, kad jūsų vertingi ir jautrūs duomenys yra saugūs ir apsaugoti, laikantis griežčiausių reglamentų ir direktyvų, tokių kaip RODO, HIPAA, SOX, NRC, GLB ir DHS.

iStorage 2009 m. Londone įkūrė John Michael, verslininkas, turintis daugiau nei 30 metų patirtį IT pramonėje. Bendrovė greitai tapo pirmaujančia itin saugių, lengvai naudojamų ir prieinamų nešiojamųjų saugojimo įrenginių novatoriumi ir tiekėja.

Į „iStorage“ produktų portfelį įeina:
– USB atmintinės,
– HDD
– kietojo kūno diskai, iki 16 TB.

Šiandien iStorage produktus naudoja vyriausybinės agentūros, kariuomenė, tarptautinės korporacijos ir vartotojai daugiau nei 50 šalių.

Sertifikatai:
iStorage yra pirmasis ir vienintelis pasaulyje tiekėjas, gavęs vyriausybinį PIN kodą patvirtintą sertifikatą savo DiskAshur PRO ir DiskAshur DT diskams: FIPS 140-2 2/3 lygio, NCSC CPA, NLNCSA BSPA ir NATO riboto lygio.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Michael Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl