Select Page

Milesight IoT

2011 m. Kinijoje įkurta Milesight tapo sparčiai augančia AIoT sprendimų tiekėja, siūlančia pridėtinės vertės paslaugas ir pažangiausias technologijas. Vaizdo stebėjimo pagrindu sukurta Milesight taip pat siūlo IoT ir komunikacijos sprendimus – kaip pagrindą naudodama daiktų internetą ir dirbtinio intelekto technologijas. Milesight veikia daugiau nei 120 šalių ir platina savo produktus bei paslaugas kaip visapusius sprendimus, kurie perkelia AIoT intelektą į kitą lygį – sujungia fizinį ir skaitmeninį pasaulius.

Daugiau nei pusė Milesight darbuotojų yra tyrimų ir plėtros inžinieriai. Su 15% metinių investicijų pardavimo pajamų, tvirtų žinių ir ilgametės patirties, Milesight įgijo tvirtas pozicijas mokslinių tyrimų ir plėtros srityje.

Vienas iš dažniausiai įdiegtų sprendimų, paremtų LoRa technologija, yra išmanioji magistralės sekimo sistema. Kaip visi žino, LoRa technologija naudoja nelicencijuotus dažnius ir yra praktiškai nemokama. Vienas LoRaWAN® šliuzas gali įveikti beveik 10 km atstumą ir palaikyti ryšį su tūkstančiais GPS sekimo įrenginių be korinio ryšio tinklo, o tai žymiai sumažina duomenų mokesčius. Be to, derinant GPS su LoRaWAN® technologija tikslesniam geografiniam padėties nustatymui ir mažesniems duomenų mokesčiams, visa sistema suvokia tikrą „sąnaudų taupymo“ naudą.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Hubert Jaworski

Product Manager
IoT & Industry 4.0 Solutions
+48 609 104 305
h.jaworski@stovaris.pl