Select Page

Nvidia

Nuo 1999 m. veikianti NVIDIA buvo žaidimų rinkos plėtros pradininkė. Nuo tada ji iš naujo apibrėžė šiuolaikinę kompiuterinę grafiką ir sukėlė revoliuciją duomenų apdorojimo duomenų centre srityje. Pastaruoju metu, remdamasi GPU sistemomis, bendrovė pradėjo šiuolaikinį dirbtinį intelektą – naują kompiuterijos erą, kai GPU veikia kaip daugelio įrenginių intelektas.

Nvidia skaičiavimo technologijos

Bendrovė Nvidia pristatė CUDA skaičiavimo platformą, kuri leidžia kūrėjams panaudoti GPU plokščių galią vadinamiesiems bendrosios paskirties skaičiavimams ir yra plačiai naudojama mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto programose, leidžianti greičiau daryti išvadas ir mokyti algoritmus. Pažangiausias GPU korteles su „Omniverse Enterprise“, „AI Enterprise“ ir „Virtual GPU“ programomis Europoje siūlo bendrovės PNY NVidia technologijų partneris.

Padedant trečiųjų šalių gamintojams, tokiems kaip Supermicro ir AIC, kuriami patikimiausi didelio našumo serveriai, pagrįsti A100 arba „Ampere“ serijos GPU. „Nvidia“ sprendimai aprūpina sparčiausius pasaulyje superkompiuterius. Amerikoje pagamintas „Summit“ kompiuteris yra protingiausias ir galingiausias pasaulyje superkompiuteris, kurio skaičiavimo galia viršija du šimtus petaFLOPS HPC skaičiavimuose ir tris exaOPS dirbtinio intelekto užduotyse. Kompiuteryje „Summit“ HPC ir su dirbtiniu intelektu susiję skaičiavimai derinami naudojant daugiau kaip dvidešimt septynis tūkstančius „NVIDIA Volta Tensor GPU“ branduolių, kad ši galia būtų panaudota moksliniams atradimams. 

NVIDIA tinklų strategija

NVIDIA Networking padalinys buvo įkurtas 2020 m., sujungus įsigytas bendroves: Mellanox Technologies ir Cumulus Networks. Sujungus trijų subjektų žinias, patirtį ir technologijas, vartotojams suteikiama galimybė rinktis duomenų centrų komponentus, kurie tampa vis spartesni ir vis labiau apibrėžti programine įranga. Tai taip pat suteikia didesnę pasiūlą vis labiau populiarėjančioms dirbtinio intelekto ir debesijos sistemoms. Įsigyta bendrovė Mellanox Technologies yra pirmaujanti galutinių Ethernet ir InfiniBand IT tinklų sprendimų, skirtų saugyklų aplinkoms, serverių platformoms ir hiperkonvertuotoms infrastruktūroms, tiekėja. Bendrovė siūlo platų aukščiausio našumo ir kokybės tinklo produktų asortimentą, įskaitant tinklo korteles, komutatorius ar specialią programinę įrangą.

Kita vertus, Cumulus Networks turi daugiau nei 2 000 klientų, naudojančių 130 skirtingų aparatinės įrangos platformų, kuriose įdiegta tinklo komutatoriams skirta operacinė sistema „Cumulus Linux“. Kartu su Mellanox Technologies 2013 m. jie sukūrė „Open Ethernet“ strategiją, kurioje ir šiandien yra technologijų lyderiai.

Bendrovės strategijoje panaudotos jos plačios žinios ir patirtis kuriant keičiamo mastelio duomenų centrų sprendimus. Atvirojo eterneto“ pagrindu veikiantys įrenginiai sukurti taip, kad būtų:

  • Atviri – leidžia derinti trečiųjų šalių programinę įrangą su neapdorotu įrenginiu per atviras sąsajas. Toks sprendimas reiškia pasirinkimo laisvę ir aukštą inovacijų lygį. „Mellanox Open Ethernet“ produktai leidžia diegti programine įranga apibrėžtą tinklą (SDN), valdyti, pažangiai stebėti ir koordinuoti naudojant standartines API ir papildinius. Taigi naudotojas turi galimybę kurti efektyvius ir vieningus sprendimus.
  • Standartiniai – pagrįsti gerai žinomu ir plačiai naudojamu 2 ir 3 lygmens protokolu, išlaikant visišką suderinamumą.
  • Linijiškai keičiamo dydžio – išlaikomas didelis našumas, nedidelės sąnaudos ir paprastas valdymas net labai dideliuose tinkluose, kuriuos sudaro tūkstančiai mazgų.
  • Efektyvus – dizainas optimizuotas siekiant didžiausios spartos ir prievadų tankio, mažo vėlavimo ir energijos vartojimo efektyvumo.
  • Orientuota į paslaugas ir virtualizaciją – užtikrinama infrastruktūros stebėsena ir SLA (paslaugų lygio susitarimų) vykdymas.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Szymon Domański

Product & Marketing Manager
tel. +48 885 804 064
s.domanski@stovaris.pl