Select Page

Promise Technology

Promise Technology Inc. yra pripažinta lyderė pasaulinėje saugyklų rinkoje ir pirmaujanti didelio našumo sprendimų, skirtų duomenų centrų, stebėjimo, debesų ir raiškiosios medijos aplinkoms, kūrėja. Siekdamas patenkinti griežtus klientų reikalavimus, gamintojas užsitarnavo reputaciją kurdamas inovatyvius sprendimus vertikalioms rinkoms, tenkinančius didelių korporacijų, mažų ir vidutinių įmonių, saugumo integratorių ir profesionalių kūrėjų poreikius.

Promise siūlo sprendimus įvairioms aplinkoms, įskaitant:

  • IT – saugykla, patvirtinta didžiausiose pasaulyje IT aplinkose;
  • Raiškioji medija – optimizuoti raiškiosios medijos gamybos ciklams, šie produktai leidžia greitai pasiekti, redaguoti, bendrinti ir platinti bet kokio dydžio ar formato filmuotą medžiagą.
  • Stebėjimas – mažoms ir vidutinėms įmonėms gamintojas siūlo RAID valdiklius, skirtus vidiniams ir išoriniams diskų jungtims, nuo 16 iki 64 kamerų. O didelėms įmonėms jis gali įdiegti didelio patikimumo atskiras RAID posistemes daugiau nei tūkstančiui tinklo vaizdo kamerų.

Promise siūlo ir lengvai naudojamus DAS įrenginius, ir patikrintus verslo klasės masyvo sprendimus. Šiuo metu populiariausios produktų linijos yra:

Pegasus3 Series – naujos kartos geriausių pramonės Pegasus stalinių kompiuterių RAID sistemų su Thunderbolt 3 technologija, kuri užtikrina iki 40 Gb/s pralaidumo lygį (dvigubą greitį nei jo pirmtakas Thunderbolt 2).

VTrak E5000 serija – didelio pasiekiamumo verslo saugykla, skirta SAN ir DAS – dabar palaikoma iki 16 G šviesolaidžio kanalo ir 12 G SAS. Didelis pralaidumas, mažas delsimas ir pažangi RAID apsauga sukuria idealų sprendimą raiškiosios medijos aplinkoms.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl