Select Page

LiveAction

Bendrovė buvo suformuota susijungus LiveAction, Savvius ir WildPackets. LiveAction yra tinklo našumo valdymo, vizualizacijos ir analizės programinės įrangos tiekėjas. Šiuo metu ji yra paketų lygio tinklo analizės ir saugumo lyderė. „LiveAction“ prekės ženklo sprendimai leis saugos specialistams nustatyti, suprasti ir reaguoti į tinklo našumo ir saugumo iššūkius.

Vienas iš pirmųjų bendrovės produktų buvo „EtherPeek“ (Ethernet protokolo analizatorius), skirtas „Macintosh“. Analizatoriaus versija, skirta Microsoft Windows, buvo išleista 1997 m. 2001 m. AiroPeek buvo įtraukta į bendrovės portfelį, leidžiantį palaikyti IEEE 802.11 (Wi-Fi) belaidžius tinklus. Po dvejų metų (2003 m.) buvo išleistas OmniEngine Distributed Capture Engine programinės įrangos tinklo įrašymo įrenginys.

Gamintojo pasiūlymas:

LiveNX – tinklo stebėjimo programinė įranga

LiveNX tinklo valdymo ir stebėjimo programinė įranga suteikia viso tinklo matomumą vienoje platformoje, todėl galite optimizuoti našumą bet kurioje tinklo vietoje, kur įvyksta incidentai.

LiveCapture – paketų fiksavimas ir analizė

Įmonių paketų fiksavimo programinė įranga, skirta labai didelių sudėtingų tinklų stebėjimui ir trikčių šalinimui Optimizuota efektyviam paketų fiksavimui ir paieškai,LiveCapture įrenginiai padidina matomumą, analizuodami tinklo, taikomųjų programų ir saugos problemas atokiose vietose, filialuose ir duomenų centruose.

LiveWire – išplėskite tinklo stebėjimą

Keičiamo dydžio tinklo duomenų srauto paketas, suteikiantis išsamią įžvalgą bet kur. LiveWire integruojamas su „LiveNX“, kad išplėstų tinklo stebėjimą ir trikčių šalinimą naudojant galingus paketų fiksavimo įrenginius ir analizės programinę įrangą.

Omnipeek – tinklo protokolų analizatorius

Omnipeek sistema yra didelio našumo tinklo protokolų analizatorius, galintis iššifruoti tūkstančius protokolų, kad būtų galima greitai pašalinti triktis ir atlikti tinklo diagnostiką, kad ir kur kiltų tinklo problemų.

LiveNA – tinklo ir taikomųjų programų anomalijų aptikimas

LiveNA yra AIOps įrenginys, kuris tinklo duomenų rinkiniams taiko mašininį mokymąsi ir euristiką, kad būtų galima aptikti pažangias anomalijas ir atlikti nuspėjamąją analizę, kad būtų galima geriau suprasti mūsų tinklą.

LiveSP – tinklo stebėjimas paslaugų teikėjams

Sprendimas naudojamas pasaulinių paslaugų teikėjų (GSP) ir valdomų paslaugų teikėjų (MSP) tinklo našumui stebėti ir pranešti apie jį. Naudodami šį sprendimą įgyjame visišką kelių nuomininkų tinklų matomumą.

LiveAction produktai parduodami daugiau nei 60 šalių ir naudojami visuose pramonės sektoriuose. Tarp klientų yra Boeing, Chrysler, Fidelity, Motorola, Nationwide ir daugelis kitų įmonių, kurių 80 procentų yra Fortune 1000 sąraše. Bendrovė yra viena geriausių Cisco partnerių, kurios produktai yra sertifikuoti dirbti su LiveAction programine įranga.

Susijusios specialybės:

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Jarosław Kupiec

Business Development Director
tel. +48 (22) 24 84 000
j.kupiec@stovaris.pl