Select Page

Matrix42

Matrix42 yra Vokietijos bendrovė, kurianti IT ir tinklo infrastruktūros valdymo programinę įrangą. Matrix42 produktai leidžia paprastai ir saugiai valdyti skaitmeninę darbo erdvę. Inovatyvus skaitmeninės darbo vietos valdymo paketas padeda pasiekti verslo ir IT pusiausvyrą. Sprendimas palengvina IT skyriui tenkančią naštą ir kartu užtikrina kibernetinį saugumą, taupo išlaidas, užtikrina įmonės konfidencialių duomenų saugumą visose platformose ir garantuoja suderinamumą su kita programine įranga. IT skyrius, naudodamasis Matrix42 programomis, paprastai ir saugiai valdo visus įrenginius, taikomąsias programas ir paslaugas – kompleksiškai integruotame sprendime su nuosekliais procesais. Integracija su esama IT infrastruktūra yra sklandi. Skaitmeninės darbo vietos valdymo sprendimas gali veikti debesyje, nuosavuose serveriuose arba hibridiniame modelyje. Programinės įrangos platinimas yra aukšto lygio.

Ką siūlo „Matrix42“?

Vienas iš Matrix42 siūlomų sprendimų ramsčių yra kibernetinis saugumas – bendrovė aktyviai plėtoja tapatybės ir prieigos valdymo, duomenų nutekėjimo/praradimo prevencijos (DLP), duomenų saugumo ir kitas sritis. Saugus vieningo galinių įrenginių valdymo (UEM) paketas padeda identifikuoti ir stebėti neskelbtinus duomenis. Duomenų saugumo sritis Matrix42 yra išties plati. Ji užtikrina, kad duomenys nepatektų į netinkamas rankas, skaitmeninių darbo vietų valdymo sektoriuje padidėjus įrenginių skaičiui, padidėjo duomenų praradimo ar vagystės rizika dėl daugybės perkėlimų.

Bendrovės produktų strategija – visiškai skaitmenizuoti ir apsaugoti vietines ir nuotolines darbo aplinkas. Matrix42 daug investuoja į SDDM (Secure Discovery and Dependency Mapping) segmentą, kuriame svarbiausia – veiksmingai valdyti IT infrastruktūrą. Įsigydami Matrix42 sprendimus , klientai įgyja visišką kontrolę, atlikdami infrastruktūros pakeitimus ir pritaikydami ją prie kintančių įmonės lūkesčių. Matrix42 sprendimus galima rinktis iš lokalių ir debesijos versijų, leidžiančių susipažinti su visais įmonėje naudojamais IT ištekliais ir nustatyti jų tarpusavio priklausomybę bei panaudojimo laipsnį.

Exascend logo

Susijusios specialybės:

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl