Select Page

Infortrend Technology

Infortrend Technology yra įmonė, kuri jau 25 metus teikia didelio našumo tradicinių diskų masyvų, „All-flash“ masyvų, hibridinių saugyklų, NAS įrenginių, saugojimo serverių ir debesų saugyklų paslaugas. Visi Infortrend produktai pasižymi pažangiomis duomenų paslaugomis, atitinkančiomis sudėtingus SAN / NAS aplinkų reikalavimus, galinčiomis išspręsti daugumą duomenų saugojimo ir dalijimosi jais problemų.

Infortrend siūlo platų produktų ir sprendimų asortimentą, kuriuose naudojamos pažangiausios technologijos, kad būtų pasiektas didelis našumas, patikimumas ir paprastas naudojimas. Integruoti Infortrend sprendimai užtikrina išskirtines duomenų apdorojimo galimybes. Šio prekės ženklo specializuota techninė įranga užtikrina didelį prieinamumą, o patogūs įrankiai supaprastina administravimą.

EonStor GS, GSe, DS

Infortrend saugyklų sprendimus sėkmingai naudoja daugybė vartotojų visame pasaulyje įvairiose sudėtingose komercinėse ir pramoninėse srityse. Pagrindiniai šio gamintojo siūlomi prekių ženklai yra „EonStor GS“, „EonStor GSe“, „EonStor GSe Pro“ ir „EonStor DS“ sprendimų šeimos. Ypač populiarios iš Infortrend sprendimų asortimento yra RAID diskų sistemos, jungiančios įvairias „EonStor DS.“ ir „GS.“ serijas, kuriose turime geriausias blokinių sprendimų savybes.

Palaikydami tokius protokolus kaip „Fibre Channel“, iSCSI, SAS, SATA ir SCSI, Infortrend produktai gali būti lengvai diegiami SAN, tiesiogiai prijungtos saugyklos (DAS) ir NAS saugyklų aplinkose. Infortrend EonStor GS/GSe su HA paslauga suteikia galimybę teikti naujovišką paslaugą, nes dislokuojant du masyvus arti vienas kito, galima spręsti tokius įvykius kaip gedimai, sistemos priežiūra ar žmogaus klaidos. „Infortrend“ produktai užtikrina suderinamumą su „Windows“, „Solaris“, „Linux“, IBM AIX, HP-UX operacinėmis sistemomis ir „Vmware“, „Oracle“, „Citrix“ ir „Microsoft Hyper-V“ virtualizavimo programine įranga.

Visas Infortrend masyvų asortimentas apima unifikuotus, SAN ir NAS saugojimo sprendimus, skirtus bet kokiems klientams – nuo mažų ir vidutinių įmonių iki didelių korporacijų. Toliau pateikiamos „Stovaris“ siūlomos Infortrend sprendimų grupės:

 • EonStor CS – keičiamo dydžio NAS serverių šeima.
 • EonStor GS – unifikuota saugykla įmonių sektoriui.
 • EonStor GSe – mastelio keičiamo dydžio unifikuota saugykla mažoms ir vidutinėms įmonėms.
 • EonStor GSe Pro – bazinė unifikuota saugykla.
 • EonStor DS – tipinė SAN saugykla.
 • EonStor CS/GS/GSe – specializuotos posistemės, skirtos daugialypės terpės saugykloms.
 • EonServ – itin integruotos saugyklos serveriai.
 • EonStor GSi/EVi – įrenginiai, skirti dirbtinio intelekto duomenų saugojimui.

Infortrend siūlo platų masyvų sprendimų asortimentą: nuo 2,5 colio dydžio HDD (SFF), modelių: 2U 14/24/25 lizdų ir 4U 48 lizdų iki didelių 3,5 colio dydžio HDD (LFF), modelių: 1U 4, 2U 8/12 , 3U 16, 4U 24/40/60/90. Sistemos visiškai suderinamos su visų tipų įmonių taikomosiomis programomis, Infortrend taip pat siūlo gausų ryšių sąsajų pasirinkimą SAN aplinkoms, pavyzdžiui, 16 Gb/s FC, 32 Gb/s FC, 1 Gb/s iSCSI, 10 Gb/s iSCSI, 25 Gb/s iSCSI, 40 Gb/s iSCSI ir 12 Gb/s SAS; ir failų lygmens NAS architektūros sprendimams, įskaitant 1GbE, 10GbE, 25GbE, 40GbE ir 100GbE prievadus.

Infortrend patirtis kuriant didelio prieinamumo nereikalingas RAID ir NAS sistemas ir gebėjimas jas plačiai integruoti su įvairiomis sistemomis leido gamintojui tapti vienu iš šios srities rinkos lyderių.

 

Pagrindiniai Infortrend produktų privalumai:

 • Daugelį metų daug dėmesio skiriant saugyklų projektavimui, buvo sukurta didelio našumo aparatinės įrangos architektūra su programine įranga. Tai įrodo aukšta vieta SPC reitinge.
 • Sukurta tikra unifikuota saugykla, palaikanti „Fibre Channel“ įrenginius ir programinę įrangą, kuri palaiko vietinį iSCSI kanalo įgyvendinimą, bet ne per operacinės sistemos modeliavimą, kaip kiti NAS serveriai ar SDS programinė įranga, o tai labai skiriasi nuo našumo.
 • Siekdama užtikrinti neįtikėtiną našumą, Infortrend sukūrė išmaniąją programinę įrangą, kuri gali automatiškai pritaikyti pagrindinės programos I/O apdorojimo režimą, nesvarbu, ar tai būtų mažos failų pagrindu veikiančios programos (pvz., duomenų bazė), ar didelės failų pagrindu veikiančios sistemos (pvz., daugialypės terpės redagavimas).
 • Sukurta „Intelligent Disk Recovery“ (IDR) technologija gali tikrinti ir atkurti duomenis iš disko, taip išvengiama daug laiko užimančio atstatymo proceso ir siūlomas konkurencingas sprendimas, išsiskiriantis kainos ir našumo santykiu.
 • Patentuota „EonOne“ programinė įranga siūlo centralizuotą sąsają, kuria galima stebėti našumą, talpą, sistemos būseną ir valdyti kelias sistemas, o mūsų valdymo sistema užtikrina automatinę sistemos diagnostiką ir nedelsiant praneša apie „Infortrend“ pagalbos tarnybą.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl