Select Page

XP-Pen

Gamintojo pavadinimas XP-PEN kilęs iš žodžių X-Infinite, P-Possibility, PEN-Digital Pen santrumpos. 2005 m. įkurta Japonijos bendrovė XP-PEN yra viena iš pasaulinių grafinių planšetinių kompiuterių rinkos lyderių. Nuolat diegiant technologines naujoves, 2018 m. bendrovės produktų linija buvo išplėsta ir apima „Star“ serijos grafines planšetes pradedantiesiems, didelio našumo „Deco“ serijos grafines planšetes ir „Artist“ serijos LCD planšetes pažengusiems naudotojams. Šiandien grafiniai planšetiniai kompiuteriai parduodami daugiau nei 100 šalių. 2019 m. XP-PEN tapo viena iš holdingo „Hanvon Ugee Group“ patronuojamųjų įmonių. Turėdamas stiprią Hanvon Ugee technologinę paramą, kompetenciją ir kapitalą, gamintojas galės toliau plėsti savo produktų galimybes. 

XP-Pen istorija

Daugiau nei 15 metų XP-PEN užsiima skaitmeninių planšetinių kompiuterių projektavimu, novatoriškais moksliniais tyrimais, gamyba ir prekyba. Gamintojo profesionalų komanda yra įsipareigojusi diegti naujoves, siekdama galutinio tikslo, kad kiekvienas menininkas galėtų įžengti į skaitmeninį amžių naudodamasis individualiems poreikiams pritaikytais įrankiais ir technologijomis. XP-Pen tapo gerai žinomu skaitmeninių grafinių planšetinių kompiuterių prekės ženklu, o naudotojai visame pasaulyje vertina įrankius, technologijas ir vertę, kurią gamintojas suteikia profesionalių planšetinių kompiuterių rinkai.

Nuo pat savo veiklos pradžios XP-Pen deda visas pastangas, kad paremtų šiuolaikinę entuziastų ir dizainerių kartą ir padėtų jiems įgyvendinti savo kūrybines svajones. Turėdama ilgametę gamybos patirtį, ji yra tvirtai pasiryžusi teikti novatorišką, madingą grafinį ekraną su grafinės planšetės funkcijomis. Pastaruoju metu XP Pen sukūrė į vartotoją orientuotą ekosistemą su įvairia grafine technine įranga ir papildoma programine įranga, skirta kiekvieno tipo klientams. Kartu su vartotojais XP-Pen nustato dizaino tendencijas, kurios įkvepia kūrybines idėjas ir skatina žmones išreikšti savo aistras. 

Ką siūlo XP-Pen

Šiuo metu bendrovės produktų asortimentą sudaro: planšetės su skystųjų kristalų ekranais, planšetiniai kompiuteriai su rašikliais, elektroninės užrašų knygelės, rašikliai mobiliesiems įrenginiams ir daugybė priedų.

XP-Pen asortimenta sudaro šie modeliai:  

  • Grafinės planšetės „Artist Series
  • „Artist Pro“ serijos grafinės planšetės
  • Innovator serijos grafikos planšetiniai kompiuteriai
  • Grafinės planšetės Deco serija
  • Deco Pro serijos grafinės planšetės
  • Deco Fun serijos grafinės planšetės
  • Star serijos grafiniai planšetiniai kompiuteriai
  • Rašiklis Stylus Pen
  • Grafikos planšetinių kompiuterių priedai
  • Išmaniosios užrašų knygelės

XP-Pen taip pat aktyviai veikia pažangioje dirbtinio intelekto rinkoje, kur yra susijusi su bendrove „ByteDance“ ir padeda jai teikti tarpdalykinį mokymąsi internetu 3-8 metų amžiaus vaikams.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl