Select Page

Tenda

Tenda yra pirmaujanti MVĮ klientams skirtų visapusiškų tinklų sprendimų tiekėja. Įmonė, kurios filosofija remiasi inovacijomis, siekia pateikti lengvai įdiegiamus ir įperkamus tinklo sprendimus, kartu siūlydama inovatyvius ir pažangiausius produktus – visa tai tam, kad būtų geriau įdiegtos išmaniosios technologijos, palengvinančios gyvenimą. Tenda turi du tyrimų ir plėtros centrus Kinijoje.

Tenda užmezgė strateginę partnerystę su „Broadcom“ ir tapo svarbiausiu partneriu Kinijoje. Gamintojas savo gaminiuose naudoja Broadcom mikroschemų rinkinius, kad užtikrintų aukštą suderinamumą ir puikų našumą. Bendrovė užima pirmąją vietą belaidžio tinklo įrenginių ir namų maršrutizatorių gamyboje Kinijoje. Tenda efektyviai sutelkia dėmesį į mokslinius tyrimus, plėtrą ir gamybos bei pardavimo strategijas, pažangiausias technologijas ir profesionalią sistemą, kad sukurtų patikimą tinklą.

Produktų asortimentą sudaro namų tinklai, verslo tinklai, Ethernet jungikliai, plačiajuosčio ryšio CPE, tinklo šliuzai, mobiliojo plačiajuosčio ryšio ir IP kameros. Puikus veikimas, stabilus signalas, paprastas naudojimas ir montavimas, aukščiausia kokybė, konkurencingos kainos – bendri visų įmonės gaminių bruožai.

Klauskite mūsų specialisto apie šio gamintojo sprendimus:

Michał Sobieski

Junior Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl